Časté otázky

Jak si objednat rozvoz?

Je to velice jednoduché! Stačí si vybrat restauraci, kliknout na cenu Vámi vybraného jídla na pravé straně ikony. Vámi vybrané jídlo se automaticky přesune do Vašeho košíku. Poté stačí jen kliknout na tlačítko objednat, zadat Vaše iniciály, způsob platby, adresu, Vaše telefonní číslo a potvrdit dokončení objednávky. Pak už jen zbývá čekat až Vám zavolá náš kurýr.

Jak u Vás můžu zaplatit ?

V hotovosti

Zaplatit stravenkami můžete jen u vybraných restaurací, pokud možnost platby stravenkami se dá zadat do objednávky. Stra­venky přijímáme v ma­ximálním počtu 4 kusů a na vybrané restaurace jen určitý typ stravenek. Na stravenky nevracíme.

Zaplatit on-line můžete jen u vybraných restaurací při dokončení Vaší objednávky přes platební bránu.

Co mám dělat, když si nevím rady?

Nezoufejte! Rozklikněte odkaz na kontakty, kde najdete telefonní čísla, která Vám budou k dispozici od 10:00 do 22:00. Poradí Vám, pomohou Vám, či Vás nasměrují na správnou cestu k dokončení Vaší objednávky.

Kdy mi dorazí jídlo?

Preferujeme dovoz do 60-ti minut, ale z důvodu silného provozu v době dopravní špičky a z důvodu mnoha uzavírek a oprav komunikací v roce 2019 jsme se rozhodli nastavit dobu doručení do 75-ti minut, abychom předešli případným nepříjemnostem se zpožděním. Učíme naše kurýry, komunikovat se zákazníky, tudíž Vás náš kurýr bude informovat o případném zpoždění.